Studia podyplomowe z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej dla rodziców ED

Szanowni i Drodzy Państwo,

Pozwalam sobie napisać do Państwa z nadzieją, że poniższe informacje zainteresują  Państwa.

  1. Po pierwsze w Łomiankach, ul. K. Baczyńskiego 9, istnieje Kolegium św. Rodziny – szkoła podstawowa, gimnazjum i LO, dla uczniów, którzy wybrali edukację domową.

adres: http://kolegium.wixsite.com/kolegium-sw-rodziny .

Polecam również nagranie z Łomianek http://edukacjadomowa.pl/debata-edukacja-domowa-wobec-zmian-ustawowych-jedna-teza-piec-perspektyw/

  1. Od tego roku szkolnego prowadzimy także naukę stacjonarną w klasie I w oparciu o inspiracje programu, który mogę wysłać.
  2. W Łomiankach funkcjonuje Instytut Studiów nad Rodziną im. abpa K. Majdańskiego https://www.facebook.com/isnar.akm/ .
  3. We współpracy z jedną z prywatnych uczelni – WSAP Szczecin rozszerzamy funkcjonowanie Instytutu.  Na początek, od semestru letniego, dokładnie od 24 lutego br. uruchamiamy w Łomiankach studia podyplomowe z edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej. (5 zjazdów w semestrze/ 3 semestry).
  4. Program:http://wsap.szczecin.pl/punkty-konsultacyjne-lista/edukacja-wczesnoszkolna-i-przedszkolna-lomianki/. Ich siłą i oryginalnością jest właśnie kontynuacja formacji instytutowej. Jest to program pro-rodzinny. Skierowany nie tylko do nauczycieli i tych, którzy chcą takie uprawnienia zdobyć, ale także dla rodziców i wszystkich, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę wychowawczą.
  5. Wśród wykładowców są komunikatywne osoby. Naprawdę udało się zebrać wykładowców – praktyków z dużym doświadczeniem.
  6. Staram się tak ułożyć program studiów, aby do 14 w niedziele zakończyć zjazd weekendowy.
  7. ZAPRASZAM DO PRZYGODY Z ŁOMIANKAMI. JEŻELI NIE OSOBIŚCIE, TO PROSZĘ ZACHĘCIĆ ZNAJOMYCH. Prześlijcie mailem tę informację swoim znajomym.
  8. Zapisy elektroniczne po wypełnieniu formularza IRK. https://wsap.erk24.pl/introwsap/index.php
  9. Z innych dobrych wiadomości: Łomianki jako miejscowość zostały włączone do pierwszej warszawskiej strefy komunikacyjnej. Z metra Młociny co parę minut odjeżdżają autobusy 150 i 750. Przejazd objęty jest taryfą warszawską, jednym biletem.

Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku

dr Andrzej Mazan

Dyrektor Kolegium św. Rodziny

wszelkie pytania na ten adres mazan.andrzej@gmail.com